Цьогоріч фотовиставка про жінок, що працюють у секторі протимінної діяльності, розпочала свою подорож містами України.
Харків став першим містом, що приймає у себе світлини героїнь HALO 鶹ͷapp та партнерів.
Через фотографії виставка розповідає історії 29 героїнь — демінерок, саперок-водолазок, операторок дронів та інших фахівчинь протимінної діяльності, яких об’єднує спільна мета: зробити Україну безпечнішою.
«Для мене дуже близькі слова з “Маленького принца”, які якось промовила моя колега, Алла: “Є таке тверде правило: встав уранці, умився, привів себе до ладу — і відразу ж приведи до ладу свою планету”. Саме так щодня працюють жінки, представлені на фото: крок за кроком повертають безпеку громадам та людям», —
Валерія Шумська, менеджерка з операційної підтримки HALO 鶹ͷapp.
Проєкт реалізовано за підтримки та у партнерстві з та
Де: вестибюль станції метро «Історичний музей» (біля турнікетів), Харків
Коли: 3–24 червня 2026 року
Запрошуємо відвідати експозицію та дізнатися більше про жінок, які допомагають робити Україну безпечнішою.